Dotknij zanim zdecydujesz

SHOWROOM

Zapraszamy Państwa do wizyty w naszych showroomach. Jeden zlokalizowany jest w Centrali naszej firmy w Szczecinie, gdzie prezentujemy całą ofertę krzeseł i stołów do restauracji i ogródków zewnętrznych oraz meble do pokoi hotelowych i biur.

Drugi showroom znajduje się w Holandii w ogromnym centrum Studio Senses. Na powierzchni 5000m2 zobaczycie bardzo dużą liczbę produktów przeznaczonych dla branży HoReCa, od wyposażenia meblowego po sprzęt gastronomiczny. Designerskie ekspozycje będą dla was inspiracją. Na pierwszym piętrze prezentujemy nasze 3 przykładowe kompleksowo urządzone pokoje hotelowe.  Obecni tam projektanci zaprezentują różne możliwości i próbniki materiałów oraz pomogą wam wyposażyć wasze obiekty.

Możecie spędzić tam cały dzień ponieważ jedną z ekspozycji jest czynny dla was bar serwujący wyśmienitą kawę, napoje i przekąski.

Przed zaplanowaną wizytą prosimy o kontakt telefoniczny, dzięki temu czekać będą na was osoby specjalizujące się w interesujących was zagadnieniach oraz gorąca kawa.