INWESTORZY & PROFESJONALIŚCI

WSPÓŁPRACA

MEBLE RESTAURACYJNE

Szanowny kliencie, w zależności jakim produktem jesteś zainteresowany dostarczymy Ci go szybko z naszych i fabrycznych stanów magazynowych lub wykonamy produkt od podstaw w ustalonym terminie zgodnie z Twoimi wymaganiami dotyczącymi kolorystyki. Nasz zespół postara się aby każdy oferowany produkt spełnił Twoje oczekiwania i przeznaczony był do użytkowania w gastronomii.

MEBLE HOTELOWE

Szanowny inwestorze, podczas wyposażania hotelu naszą współpracę z Tobą opieramy na naszym doświadczeniu zdobytym podczas wielu realizacji projektów w Polsce i Europie. Słuchamy Twoich potrzeb, upodobań i uwag wynikających z dotychczasowego doświadczenia. Staramy się zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania, i przedstawić je w formie realistycznej wizualizacji wnętrza oraz rzeczywistych próbek materiałów.
Abyś wiedział jak przebiega cały proces współpracy z naszą firmą opracowaliśmy jasny harmonogram przebiegu inwestycji.

Jeżeli współpracujesz z biurem projektowym wykonującym dla Ciebie projekt budowlany, wskazane jest abyśmy już na etapie projektowania jednostek mieszkalnych a szczególnie elektryki, byli zaangażowani w projekt. Komunikacja i wymiana danych będzie prosta ponieważ pracujemy w środowisku CAD.

SPECJALIŚCI DLA PROFESJONALISTÓW

  • BIURA ARCHITEKTONICZNE, ARCHITEKCI
  • PROJEKTANCI WNĘTRZ
  • GENERALNI WYKONAWCY OBIEKTÓW
  • DOSTAWCY INNEGO WYPOSAŻENIA W BRANŻY
  • DEVELOPERZY

Nawiążemy stały kontakt. Oferujemy partnerską współpracę oraz ustaloną wspólnie gratyfikację po realizacji przez naszą firmę wskazanego zlecenia. Pracujemy w programach zgodnych ze środowiskiem CAD zatem wzajemny kontakt, uzupełnianie dokumentacji i wymiana danych są uproszczone.